تقویم مسترکاما : ماه پیانو

calendar-month-piano

تقویم مسترکاما : ماه پیانو

1280 853 سجاد بهجتی

ماه سپتامبر ماه پیانوست، ماه سازی است که نقش کلیدی در موسیقی کلاسیک بازی می کند و ظاهرا در رشد موسیقی هم تاثیر زیادی داشته است، شاید در تولید محتوای شما هم تاثیر خوبی داشته باشد .

هنوز زمان خوبی تا پایان سپتامبر داریم، پی میتوانیم دست به کار شده و برای تولید محتوایی جذاب اقدام کنیم. فراموش نکنید که در کامنت کاربرد ها و ارتباط این روز را شما برای ما بگویید، مثلا اینکه این روز چه ربطی به وب سایت های سفارش غذا یا رستوران ها دارد را شما به ما بگویید تا در پست بعد از آن استفاده کنیم .

در پست قبل تقویم مسترکاما، درباره روز همبرگر و ارتباط آن با کسب و کارهای مختلف صحبت کردیم، کاربرهایی که در کامنت ما را همراهی کردند این کاربردها را یادآور شدند :

خانم نیوشا سالمی :

به نظرم سایت های سفارش غذا میتونند یه تخفیف مناسب برای سفارش همبرگر برای کاربرانشان ارسال کنند.

احسان پورهمت :

فروشگاه کتاب شاید مناسب باشه کتاب های آشپزی ملل رو معرفی کنه و شرایط ویژه ای برای سفارش اونها در نظر بگیره . ( من تکمیل کردم کتاب آشپزی مللی که حتی میشه دستور همبرگرش رو هم بعنوان یک Gift در ایمیل ارسالی به مخاطبین قرار بدیم .)

عاشق همبرگر :

فروشگاه کتاب، تاریخچه پیدایش همبرگر و انواع آنرا برای مخاطبین ارسال کنند یا بعنوان یک پست در بلاگ قرار دهند .

خانم فرناز عالمی :

به نظرم میتونن آفر بدن به مناسبت این روز تو برگرهاشون و یا در اینستاگرام اطلاع رسانی کنند که روز همبرگرهفمیتونه خیلی جذا باشه. (تکمیل کردم : پیشنهادتون درباره جنس مطلب به مناسبت این روز هم خوب بود. معمولا کسب و کارهایی هستند که به مناسبت های مختلف محتوای سر راست زیادی به اونها مربوط میشه و میتونن فعال باشن، اما روز همبرگر چه ارتباطی به ایران خودرو یا هر خودرو ساز دیگه ای داره؛ میشه روی اینها فکر کرد و برای اونها هم کاربردی رو پیدا کرد، مثلا اگر خودروی تولیدی من مصرف سوخت کمتری داره، میتونم یه همبرگر رو ایمیل کنم به مشترکین خبرنامه ام، و پنیر اون رو جدا کنم، و روی این مفهوم مانور بدم که همیشه کالری زیاد لازم نیست و بعد خودرویی رو که با سوخت کمتری بازدهی خوبی داره رو معرفی کنم .)

خانم پرستو :

سایت های سفارش آن لاین می تونند یک پکیج همبرگر مخصوص بگذارند که امکان انتخاب داشته باشه. (تکمیل کردم : پیشنهاد خوبی هم برای سایت های سفارش آنلاین داشتید، توی اینجور مواقع میتونیم مفهوم اون روز رو استخراج کنیم، مثلا همبرگر به نوعی ترکیب چند چیز با هم برای تشکیل یه چیز خوشمزه تره، مثلا نان، پنیر، گوشت، خیارشور و …، با در نظر گرفتن این موضوع میتونیم مثلا به یک کتاب فروشی پیشنهاد کنیم چندین کتاب بازاریابی رو که ترکیبش با هم خوب میشه رو در سایت درج کنه و به مناسبت این روز یک ترکیب خوشمزه بازاریابی رو پیشنهاد کنه .)

و اما ماه پیانو و تولید محتوا برای کسب و کارهای مختلف …

برای آموزشگاه ها:

قطعا این ماه یک فرصت سرراست و مستقیم برای آموزشگاه های موسیقی به حساب میاد و چقدر خوب که شخصی در این ماه یادگیری موسیقی را شروع کند، آغاز یادگیری موسیقی با ماه موسیقی، چرا که حس جهانی عمل کردن، حس لذت بخشی است.

آموزشگاه های موسیقی میتوانند به مناسبت این ماه تخفیف خوبی برای دوره های آموزشی در نظر بگیرند و تخفیفی خاص برای دوره آموزشی پیانو.

یا حتی بعنوان هدیه، یک راهنمای انتخاب پیانو منتشر کنند، یا عکسی از اولین پیانو در صفحه اینستاگرام خود قرار بدهند . یا کارهای دیگری که شما در کامنت اضافه می کنید .

برای فروشگاه های آنلاین:

فروشگاه های آنلاین میتوانند آلبوم های موسیقی پیانو را تبلیغ کنند، کتاب های موسیقی را با شرایط ویژه ای عرضه کنند، یا حتی در این ماه در خبرنامه های خود یک موسیقی آرامبخش پیانو را برای مخاطبینشان ارسال کنند . و چیزهای دیگری که قرار است شما در کامنت همراهی کنید .

برای آژانس های مسافرتی:

پیانو نماد آرامش است، نماد لحظه هایی رومانتیک و آرام که آژانس های مسافرتی می توانند از آن استفاده کرده و تورهایی را برای رفتن به مناطقی آرام پیشنهاد کنند .
می توانند از مهد پیانو برای مخاطبین خود بگویند، یا آلبومی را برای مخاطبینی منتشر کنند که با ماشین به مسافرت می روند و قرار است ساعت ها در ترافیک به آن گوش دهند.

سجاد بهجتی

استراتژیست محتوا و کپی رایتر وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

تمام مقالات توسط:سجاد بهجتی
۲ دیدگاه
 • مرسی مطلب خیلی خوبیه مثل بقیه مطالب سایتتون آدم و به فکر میبره

  آموزشگاه ها عکس هایی از کلاس های پیانو منتشر کنند و به مناسبت این ماه با اولین هنرجوهای پیانو آموزشگاه مصاحبه کرده و نمونه کاری از آنها منتشر کنند

  آژانس های مسافرتی هم رستوران هایی با پیانو را در کشورهای اطراف مثل ترکیه معرفی کنند

  • سجاد تقی زاده بهجتی ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ در ۱۸:۴۳

   ممنون عطای عزیز
   پیشنهاد های خوبی دادی، میشه از زاویه رنگ پیانو هم به موضوع نگاه کرد، دکمه های سفید و دکمه های سیاه، و از این منظر پیشنهادهایی برای تولید محتوا داشت .
   از مشارکتت ممنون

دیدگاه خود را ثبت کنید

سجاد بهجتی

استراتژیست محتوا و کپی رایتر وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

تمام مقالات توسط:سجاد بهجتی

تقویم مسترکاما : ماه پیانو

زمان مطالعه: 4 دقیقه